Výsledek hledání pro výraz
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít
  Zpátky na všechny

  Minimalistické cestování s ručním zavazadlem, jak na to?

  02 lis 2023

  Cestování pouze s ručním zavazadlem může být nejen ekonomické, ale i rychlé a efektivní. Jak toho ale co nejvíce nacpat do malého kufru nebo batohu a co všechno vzít s sebou? Zde jsou naše tipy.

  Vyberte si správné zavazadlo

  Pro cestování s ručním zavazadlem je ideální mít kufr nebo batoh, který splňuje rozměrové požadavky leteckých společností a zároveň nabízí dostatek prostoru pro vaše věci.

  Plánujte svůj šatník

  Přemýšlejte o víceúčelovém oblečení a vrstvení. Vyberte si neutrální barvy, které lze snadno kombinovat, a nezapomeňte na kompaktní bundu a pohodlné boty.

  Tekutiny a kosmetika

  Pamatujte, že tekutiny musí být v obalech do 100 ml a všechny musí být umístěny v průhledném sáčku o maximální kapacitě 1 litr.

  Elektronika a doklady

  Mějte vždy po ruce všechny potřebné doklady, elektroniku a nabíječky. Ujistěte se, že váš telefon, tablet nebo notebook jsou nabití a připraveni k použití.

  Zábava na palubě

  Knížka, hudba nebo filmy mohou zpříjemnit cestu. Některé aerolinky nabízejí zábavu na palubě, ale lepší je být připravený i s vlastními zálohami.

  Snacks a pití

  Ačkoliv na palubě můžete obvykle zakoupit občerstvení, je vždy dobré mít u sebe malou svačinu nebo prázdnou láhev, kterou si můžete naplnit po projití bezpečnostní kontrolou.

  Připraveni na cestu pouze s ručním zavazadlem? Na ekufr.cz naleznete ideální zavazadlo, které vám usnadní cestování a umožní vám užít si výlet bez zbytečného stresu.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít