Výsledek hledání pro výraz
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Výměna jezdce zipu na cestovním kufru

  Rozjíždí se zip, nebo se rozlomil jezdec, ulomila se rukojeť jezdce? Pomůžeme vám a opravíme nejen to na vašem cestovním kufru.
  Kód: 00100
  Dostupnost: Skladem > 5 a více ksnebo ihned Praha-západ
  Původní cena: 350,00 Kč
  239,00 Kč
  i h

  Pokud se Vám tzv. rozjíždí zip (zdrhovadlo), nebo se rozlomí jezdec, či ulomí rukojeť zipu není nutné měnit celý zip, ale stačí vyměnit jezdec - je to rychlejší a levnější.

  Pro výměnu jezdců na zipech je jediná podmínka - zip nesmí mít poškozené nebo chybějící zuby včetně spodního zámku. Vyměňujeme jezdce na všech cestovních kufrech. Úspěšnost možné výměny máme 98% - nemáme všechny typy jezdců.

  Zašlete k nám na rychlo opravnu cestovních kufrů ten váš cestovní kufr. Adresa je Libeň 142 Dolní Břežany 252 41 a poté udělejte prosím objednávku kde do poznámky napište číslo vaší zásilky a dopravce kterým jste kufr odeslali. My kufr převezmeme opravíme a pošleme k vám zpět.

  Přijďte osobně k nám,  A pokusíme se opravit váš kufr na počkání.

  Na cestovních kufrech také opravujeme a měníme za nové madla, kolečka, zámky, zámky tsa, dodatečně zabudováváme do kufru tsa zámky, kufry desinfikujeme, umíme se pustit i do opravy prasklé skořepiny cestovního kufru svářením a jiné.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *