Výsledek hledání pro výraz
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Výměna, oprava madla na cestovním kufru

  Madlo na kufru se vytrhlo, prasklo, nebo už nefunguje jak má? Pomůžeme vám, opravíme ho nebo vyměníme za nové a nemusíte vyhazovat váš cestovní kufr.
  Kód: 00101
  Dostupnost: Skladem > 5 a více ksnebo ihned Praha-západ
  Původní cena: 480,00 Kč
  300,00 Kč
  i h

  Madlo dosloužilo, to nevadí kufr nevyhazujte, my ho opravíme nebo madlo vyměníme za nové. Pro výměnu madla je jediná podmínka - skořepina nebo látka kufru pod madlem nesmí být poškozená. V případě že bude u kufru poškozena skořepina, podklad pro madlo, oprava bude mít vícenáklady. Vyměňujeme madla na všech cestovních kufrech. Úspěšnost možné výměny máme 90% - nemáme všechny typy madel.

  Zašlete k nám na rychlo opravnu cestovních kufrů ten váš cestovní kufr. Adresa je Libeň 142 Dolní Břežany 252 41 a poté udělejte prosím objednávku kde do poznámky napište číslo vaší zásilky a dopravce kterým jste kufr odeslali. My kufr převezmeme opravíme a pošleme k vám zpět.

  Přijďte osobně k nám,  A pokusíme se opravit váš kufr na počkání.

  Na cestovních kufrech také opravujeme a měníme za nové zipy, kolečka, zámky, zámky tsa, dodatečně zabudováváme do kufru tsa zámky, kufry desinfikujeme, umíme se pustit i do opravy prasklé skořepiny cestovního kufru svářením a jiné.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *