Výsledek hledání pro výraz
Vyberte si kategorii
  Menu Zavřít

  Výměna, oprava nohy na cestovním kufru

  Noha na kufru se vytrhla, praskla, nebo už nefunguje jak má? Pomůžeme vám, opravíme nebo vyměníme za nové a nemusíte vyhazovat váš cestovní kufr.
  Kód: 00105
  Dostupnost: Skladem > 5 a více ks
  do čt 18.7. u Vás
  nebo ihned Praha-západ
  Původní cena: 350,00 Kč
  195,00 Kč
  i h

  Noha dosloužila, to nevadí kufr nevyhazujte, my ji opravíme nebo vyměníme za novou. Pro výměnu nohy je jediná podmínka - rám nebo látka kufru pod nohou nesmí být výrazně poškozen. V případě že bude u kufru poškozen rám, podklad pro nohy, oprava bude mít vícenáklady. Vyměňujeme nohy na všech cestovních kufrech. Úspěšnost možné výměny máme 95% - nemáme všechny typy nohou.

  Zašlete k nám na rychlo opravnu cestovních kufrů ten váš cestovní kufr. Adresa je Libeň 142 Dolní Břežany 252 41 a poté udělejte prosím objednávku kde do poznámky napište číslo vaší zásilky a dopravce kterým jste kufr odeslali. My kufr převezmeme opravíme a pošleme k vám zpět.

  Přijďte osobně k nám,  A pokusíme se opravit váš kufr na počkání.

  Na cestovních kufrech také opravujeme a měníme za nové zipy, kolečka, zámky, zámky tsa, dodatečně zabudováváme do kufru tsa zámky, kufry desinfikujeme, umíme se pustit i do opravy prasklé skořepiny cestovního kufru svářením a jiné. Pokud na cestovních kufrech objednáte více služeb, oprav, výměn za nové díly apod ... poskytujeme slevy případně desinfekci kufru zdarma.

  0.0 0
  Napište vlastní recenzi Zavřít
  • Pouze registrovaní uživatelé mohou psát recenze
  *
  *
  • Špatný
  • Vynikající
  *
  *
  *